Sticky Note (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: edit
bs: izmijeni

en: Order
bs: Poredak
