Sticky Note (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: edit
ca: edita

en: Order
ca: Ordre

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació
