Sticky Note (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: edit
gl: editar

en: Order
gl: Orde
