Sticky Note (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: edit
hr: uredi

en: Order
hr: Redoslijed
