Sticky Note (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: edit
hy: խմբագրել
