Sticky Note (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: edit
ka: რედაქტირება
