Sticky Note (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: edit
lv: labot

en: Note
lv: Piezīme

en: Order
lv: Secība

en: Created time
lv: Izveidošanas laiks

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs
