Sticky Note (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: edit
vi: sửa

en: ID
vi: Mã

en: Date Format
vi: Định dạng ngày

en: Note
vi: Ghi chú

en: Order
vi: Thứ tự

en: Created time
vi: Thời gian tạo
