Sticky Note (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: edit
cy: golygu

en: Order
cy: Trefn
