Sticky Note (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: edit
fr: modifier

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Date Format
fr: Format de date

en: Order
fr: Ordre

en: Created time
fr: Date de création

en: Created timestamp
fr: Horodatage de création
