Sticky Note (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्
