Sticky Note (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: edit
ta: தொகுக்க
