Sticky Note (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: edit
tr: düzenle

en: Order
tr: Sıralama

en: Created time
tr: Oluşturma zamanı

en: Created timestamp
tr: Zaman damgası oluşturuldu
