Sticky Note (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: URL
ug: ئادرېس

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Order
ug: تەرتىبى
