Sticky Note (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: edit
uk: редагувати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Note
uk: Примітка

en: Add Note
uk: Додати замітку

en: Order
uk: Послідовність

en: Created time
uk: Час створення

en: Created timestamp
uk: Час створення

en: Sticky Note
uk: Липка примітка

en: Sticky Notes
uk: Липкі примітки
