Stock API (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Time
ta: நேரம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Change
ta: மாற்றம்
