Stock API (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Change
ka: შეცვლა
