Stock API (7.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Time
uk: Час

en: Updated
uk: Оновлено

en: Volume
uk: Об'єм

en: Stock
uk: Товарні запаси

en: Last
uk: Останній

en: Change
uk: Змінити

en: Symbol
uk: Символ
