Stock API (7.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Date
cy: Dyddiad

en: Name
cy: Enw

en: Time
cy: Amser

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Last
cy: Olaf
