Stock API (7.x-2.0-alpha5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Time
et: Aeg

en: Updated
et: Uuendatud

en: Volume
et: Maht

en: Stock
et: Ladu

en: Last
et: Viimane

en: Change
et: Muutmine
