Stock API (7.x-2.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Time
sk: Čas

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Volume
sk: Objem

en: Stock
sk: Zásoby

en: Last
sk: Posledné

en: Change
sk: Zmeniť
