Stock API (7.x-2.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: Time
sv: Tid

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Volume
sv: Volym

en: Stock
sv: Lager

en: Last
sv: Sista

en: Change
sv: Ändra
