Stock API (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Time
cs: Čas

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Stock
cs: Sklad

en: Last
cs: Poslední

en: Change
cs: Změnit
