Stock API (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time
lv: Laiks

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Stock
lv: Krājumi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Change
lv: Mainīt
