Stock API (7.x-3.0-beta2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Date
pt: Data

en: Name
pt: Nome

en: Time
pt: Hora

en: Updated
pt: Atualizado

en: Stock
pt: Estoque

en: Last
pt: Último

en: Change
pt: Mudar

en: Stock API settings
pt: Configurações do Stock API

en: Stock data update frequency
pt: Frequência de atualização dos dados de ações

en: Symbol
pt: Símbolo
