Stock API (7.x-3.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: Updated
he: עודכן

en: Stock
he: מלאי

en: Last
he: אחרון

en: Change
he: חשב
