Stock API (7.x-3.0-beta3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Name
ja: 名前

en: Time
ja: 時間

en: Updated
ja: 更新

en: Volume
ja: ボリューム

en: Stock
ja: 在庫

en: Last
ja: 最後

en: Change
ja: 変更

en: Symbol
ja: 通貨記号
