Stock API (7.x-3.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: Time
ru: Время

en: Updated
ru: Обновлено

en: Volume
ru: Объем

en: Stock
ru: Склад

en: Last
ru: Последний

en: Change
ru: Изменить

en: Symbol
ru: Символ
