Stock API (7.x-3.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Date
da: Dato

en: Name
da: Navn

en: Time
da: Tid

en: Updated
da: Opdateret

en: Volume
da: Mængde

en: Stock
da: Lager

en: Last
da: Sidste

en: Change
da: Skift
