Stock API (7.x-3.0-beta4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Time
id: Waktu

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Stock
id: Stok

en: Last
id: Terakhir

en: Change
id: ubah

en: Symbol
id: Simbol
