Stock API (7.x-3.0-beta4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Date
oc: Data

en: Name
oc: Nom

en: Time
oc: Ora

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Last
oc: Darrièr

en: Change
oc: Modificar
