Stock API (7.x-3.0-beta5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Change
gu: ફેરફાર
