Stock API (7.x-3.0-beta5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Date
it: Data

en: Name
it: Nome

en: Time
it: Data e ora

en: Updated
it: Aggiornato

en: Stock
it: Scorta

en: Last
it: Ultimo

en: Change
it: Cambia
