Stock API (7.x-3.0-beta5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Change
ps: بدلون
