Stock API (7.x-3.0-beta6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Date
eu: Data

en: Name
eu: Izena

en: Time
eu: Ordua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Last
eu: Azkena

en: Change
eu: Aldatu
