Stock API (7.x-3.0-beta6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Date
ro: Data

en: Name
ro: Nume

en: Time
ro: Ora

en: Updated
ro: Actualizat

en: Volume
ro: Volum

en: Stock
ro: Stoc

en: Last
ro: Ultimul

en: Change
ro: Modificare

en: Symbol
ro: Simbol
