Stock API (7.x-3.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ
