Stock API (7.x-3.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Stock
nl: Voorraad

en: Last
nl: Laatste

en: Change
nl: Wijzigen

en: Symbol
nl: Symbool
