Stock API (7.x-3.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Date
fa: تاریخ

en: Name
fa: نام

en: Time
fa: زمان

en: Updated
fa: به‌روز

en: Last
fa: آخرین

en: Change
fa: تغییر
