Stock API (7.x-3.0-rc2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Last
az: Son

en: Change
az: Dəyişmək
