Stock API (7.x-3.0-rc2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Date
gl: Data

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: Updated
gl: Actualizado

en: Change
gl: Cambiar
