Stock API (7.x-3.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Date
is: Dagsetning

en: Name
is: Nafn

en: Time
is: Tími

en: Updated
is: Uppfært

en: Stock
is: Lagerstaða

en: Last
is: Síðasta
