Stock API (7.x-3.0-rc3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Name
el: Όνομα

en: Time
el: Ώρα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Last
el: Τελευταίο

en: Change
el: Αλλαγή
