Stock API (7.x-3.0-rc3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Name
vi: Tên

en: Time
vi: Thời gian

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Volume
vi: Thể tích

en: Stock
vi: Kho

en: Last
vi: Cuối

en: Change
vi: Thay đổi

en: Symbol
vi: Ký hiệu
