Stock API (7.x-3.0-rc4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Time
fr: Heure

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Last
fr: Dernier

en: Change
fr: Modifier

en: Symbol
fr: Symbole
