Stock API (7.x-3.0-rc5) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Name
es: Nombre

en: Time
es: Hora

en: Updated
es: Actualizado

en: Volume
es: Volumen

en: Stock
es: Existencias

en: Last
es: Último

en: Change
es: Cambiar

en: Symbol
es: Símbolo
