Stock API (7.x-3.0-rc5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: Time
hr: Vrijeme

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Stock
hr: Zaliha

en: Change
hr: Promijeni
