Stock API (7.x-3.0-rc5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: Time
hu: Idő

en: Updated
hu: Frissítve

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Stock
hu: Készlet

en: Last
hu: Utolsó

en: Change
hu: Változtat

en: Symbol
hu: Szimbólum

en: Number of decimals
hu: Tizedesjegyek száma
