Stock API (7.x-3.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: Name
hi: नाम

en: Time
hi: समय

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Last
hi: अंतिम

en: Change
hi: परिवर्तन
