Stock API (7.x-3.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས
